Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ARKADIA EKO

Legionów 5/2, 35-111 Rzeszów

Pl. Wolskiego 2/2, 41-902 Bytom

tel: 505099446

Arkadia - Amway laur konsumenta

Czy wiesz że....


Czy wiesz, że...?

W zeszłym roku wykorzystano ilość proszku SA8* wystarczającą do wyprania koszulek wszystkich mieszkańców naszej planety.

SA8™ Produkty do prania

Produkty do prania linii SA8™ skutecznie usuwają plamy, a jednocześnie są bardzo delikatne dla większości tkanin. Dzięki zastosowaniu formy koncentratów są bardzo wydajne. Oprócz tego zawierają składniki pochodzące z naturalnych źródeł, które są bardzo łagodne dla skóry i nie pozostawiają drażniących osadów na czyszczonych powierzchniach.

Linia SA8™ obejmuje silnie działające produkty do prania, płyny zmiękczające do tkanin, odplamiacze i preparaty ułatwiające pranie ręczne oraz w pralkach automatycznych.

  

Czy wiesz, że...?

Bazując na standardowych zaleconych proporcjach  rozcieńczania, w 2015 roku sprzedano ilość uniwersalnego płynu czyszczącego L.O.C. wystarczającą do wyczyszczenia powierzchni 2,5 milionów boisk do piłki nożnej.

  

L.O.C.™ Produkty czyszczące dla domu

Produkty czyszczące dla domu linii L.O.C. zawierają składniki pochodzenia naturalnego.
Preparaty przeznaczone są zarówno do czyszczenia ogólnego, jak i zadań specjalnych związanych ze sprzątaniem domu. Wszystkie produkty czyszczące linii L.O.C.gwarantują wysoką skuteczność działania, są skoncentrowane, biodegradowalne i testowane dermatologiczne. Ich ekologiczne właściwości zostały potwierdzone przez niezależne organizacje.

  

Czy wiesz, że...?

Jeden litr płynu do mycia naczyń DISH DROPS starcza do wymycia ponad 30 tys. talerzy. Linia utworzona z tych talerzy osiągnęłaby długość 8 km.

  

Polityka plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?